otrdiena, 2019. gada 15. janvāris

Pink October

Laika mašīna iet un iet uz priekšu! Dabiski tā nav apstādināma. Sapratu to, šodien ieskatoties sava mazliet novārtā atstātā blogā. Pedējais blogieraksts 30.Septembrī! Upss...
Pie melnrakstiem esmu atradusi oktobra sākumā iesāktu, bet nepabeigtu ierakstu par Rozā Oktobri. Kaut arī man neiznāca nopublicēt to laicīgi, nolēmu to tomēr šodien pabeigt.
Jau vairākus gadus es strādāju pie krūts vēža ārstēšanas. Daudzi noteikti zin, ka rozā lentīte ir šīs slimības un tas ārstēšanas, cīņas, cerības, izārstēšanas un citreiz piemiņas simbols.
Īslandē šis slimības aktualitātei, cilvēku izglītošanai, uzmanības pievēršanai ir veltīts vesels mēnesis - Oktobris. Ik gadu, Oktobra laikā notiek ļoti daudz dažādi pasākumi (ārstnieciski, labdarības, izglītības) un pat mūsu salīdzinoši nelielā ziemeļu Īslandes pilsētiņā to pat mazi bērni nevarēja nemanīt.
Šogad mani ļoti uzrunāja fotoizstāde kur dažas no man pazīstamajām krūts vēža pacientēm pozēja atkailinātas.
Īpašas rozā kūkas un rozā šampanieti varēja dabūt jebkurā kafeinīcā, par īpašu cenu. Bērniem skolā bija rozā apģērbu diena. Veikalu, dažādu citu uzņēmumu skatlogi, un pat gaismas stabi ielās bija izrotāti rozā!

Ja kāds vēl nav par to aizdomājies, teikšu vienkārši - aizdomājaties! Pievēršat uzmanību gan sev, gan iespējams savai draudzenei, mammai, māsai, meitai... Starpcitu, ar krūts vēzi mēdz slimot arī vīrieši!, tiesa gan, daudz retāk nekā sievietes, un tāpēc uz tiem neattiecas valsts skrīninga programma.
Vārdusakot, Esiet veseli un gudri!

Mans blogs ir galvenokārt par rokdarbiem, tāpēc nevaru nepastāstīt ko biju sastrādājusi Oktobrī. Nejauša sakritība, bet uzadīju rozā kombinezonu vienai jaukai divgadniecei.
Dzija - īslandes bieza Alafosslopi.

Adu visu laiku. Projekti dažādi. Pārsvarā iesāktus darbus izdodas arī pabeigt!
Fiksās manu rokdarbu bildes var redzēt manā instagram lapā @bruverealise
3 komentāri:

  1. Alise, paldies par rakstiņu! Priecājos, ka atkal raksti!Ļoti patīk sekot Taviem ierakstiem!Paldies!

    AtbildētDzēst
  2. Vai jūs meklējat biznesa aizdevumu? personīgais aizdevums, mājokļa aizdevums, automašīnas aizdevums, studentu aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, nenodrošinātie aizdevumi, riska kapitāls utt. Vai arī kāda iemesla dēļ jums ir atteikta aizdevuma izsniegšana bankā vai finanšu iestādē. Mēs esam privāti aizdevēji, kas kreditē uzņēmumus un privātpersonas ar zemu un pieejamu procentu likmi - 2%. Ja jums ir interese? Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu (clintonjohnson536@bk.ru) un saņemiet savu aizdevumu šodienAr cieņu, Clinton Johnson investīciju komanda

    AtbildētDzēst
  3. Vai vēlaties pārdot savu nieri? vai Vai jūs meklējat iespēju pārdot nieres par naudu finansiāla sabrukuma dēļ un nezināt, ko darīt, tad sazinieties ar mums jau šodien un mēs jums piedāvāsim labu summu jūsu nierēm. Mans vārds ir (ārsts Elvis Kāpēcte), kurš ir frenologs mūsu slimnīcā, kuras specializācija ir nieru ķirurģija, un mēs nodarbojamies arī ar nieru iegādi un pārstādīšanu, ja dzīvots ir attiecīgais donors. Sazinieties ar e-pastu: doctorelviswhyte@gmail.com vai whatsapp us +2347083629144, lai iegūtu vairāk informācijas

    AtbildētDzēst