svētdiena, 2012. gada 26. augusts

Ja laukā līst un jādzīvo pa mājām

Katru dienu līst un aizvien ātrāk paskrien mana atvaļinājuma pēdējās dieniņas...
Atliek vien šiverēt pa mājām un slaucīt putekļus :-)...
Šitā krāmējoties, man ir tapis vesels fotostāsts par kārtējiem atradumiem mūsu vecajā šķūnī. Šoreiz stāsts ir par...vecām un ļoti skaistām PUDELĒM. Ir zināms, ka šīs pudeles ir sens roku darbs. Tās ir piederējušas mana vīra vecvecākiem un kalpojušas gan dzērienu, gan zāļu (uzlejumu, tinktūru, mikstūru...) uzglabāšanai.


Gaišā stikla pudelēm ir ļoti plāns stikls un maza diametra kakliņš. Šodien tādam kakliņam ir gūti piemeklēt korķi.

Atnesu tās mājās. Atmērcēju etiķī, tad kārtīgi izmazgāju ar Fairy un...divām pudelēm liku kalpot!
Uzsildīju olīveļļu. Pievienoju tai ķiploku daiviņas, piparu maisījumu, bazilika zariņus, sezama sēkliņas, čilī, nedaudz kanēļa un...iepildīju pudelēs.


Man sanāca lieliska pikantā eļļa salātiem un pastai. Šādas pudelītes ir arī skaists virtuves aksesuārs, bet, eļļai ir pāris mēnešu derīguma termiņš. Vēlams neturēt šīs pudeles gaišā vietā :-( Ja tur ledusskapī, tad eļļa pēc skata kļūst nedaudz duļķaina (ne tik skaista), toties ilgāk uzglabājas.

Mani bērni, šķiet, ir ļoti noguruši no garā vasaras brīvlaika...un mēs visi ļoti gaidam jaunā mācību gada sākšanos!

Pirms nedēļas, Pāvilostā, Vītolu ielas svētkos
 Šomenēs mūsu ģimenei ir bijuši nereāli izdevumi rakstāmlietās, ka arī bērnu drēbēs un apavos! Savelkot bilanci, vienmēr aizdomājos par tiem, kam nav darbs un nav arī nauda...nez kā viņi dzīvo, ēd un skolo savus bērnus?...
Rokdarbos man ir radošā pauze, kura nenozīmē, ka es neko nedaru, bet gan ka daru vis kaut ko, pa druskai, bet pilnīgi bez rezultāta. Gribu adīt monotonu gabalu, bez raksta un piegrieztnes, klausīties dažādas labas filmas un ēst!...
Ēst...visnopietnākā cīņa pēdējo mēnesī man notika ar sava lieka 8. un 9. kilograma zaudēšanu. Tas bija sasodīti grūti! Tomēr uz svariem parādījās tāds cipars kā 76! (no sākotnējiem 85 kilogramiem).

fonā ir manas ilggadīgas balkona gerānijas...

Es adu sev tunikas tipa kleitu. Patreiz man ir gatava priekša un iesākta mugura. Adās ļoti raiti, ja neņem vērā dīvaino mežģīņoto rombu raksta posmu, kur katra rinda ir jāada pēc shēmas (arī kreisā pusē). Vēl noklausīšos pāris-trīs filmas un būs noadīts! Bet kopā likšanai būs jālūdz kādam palīdzība. Jo tādā (noadītā un nesaliktā) statusā man jau ir Noro un vēl viens vasaras adīklis...

Novēlu visiem saulainu noskaņojumu!

1 komentārs:

  1. Tas baltais tāds smuks ar reljefu, gaišajā labi izceļas musturs. Cik forši būs, kad visu uzadīto sašūsi gatavu, uzreiz vairāki skaisti apģērba gabali gatavi valkāšanai, super, vai ne?!!!

    AtbildētDzēst