sestdiena, 2015. gada 2. maijs

Raibais Aprīlis


Pirmajā aprilī mēs (es un divas vecākās meitas), bez jokiem, iekāpām lidmašīnā un aizlidojām uz Portugāles dienvidiem - Algarvi.
Algarvei cauri izbraucām ar mazu iznomātu mašīnīti un redzējām un baudījām ļoti daudz!
Šajā laikā vietējo zemeņu un apelsīnu raža pieejama tur par ļoti demokrātisku cenu. Arī jūras veltes var atēsties. Ja vari gatavot pats, tad cenas ir zemas, taču ja gribi to pašu ēst restorānā, tad jārēķinās, ka cilvēka darbs maksā dārgi. Okeāns un burvīgas pludmales ir pieejamas gluži kā pievienotā vērtība braucienam uz Algarvi.


Lieldienu rītu sagaidījām īpašā pilsētā Sagres. ''Īpašā'' tāpēc, ka atrodoties tur, ir ''pasaules malas'' sajūta. Starp šejienes vējiem, klintīm un savvaļas Atlantijas okeāna pludmalēm, ierasto olu kauju un kulināro izvirtību vietā, lēni baudījām brokastis mazas boutique tipa viesnīcas balkoniņā, un, lūdzām...šķiet vairāk, nekā kādreiz. Olas? Ak, jā!, viesnīcas recepcijā varēja uzcienāties ar mazām šokolādes oliņām...

Visas trīs priecājāmies, ka atdalījāmies no čārtergrupas, nepalikām Faro un paldies Dievām, varējām izbaudīt gan ''pasaules malu'', gan mammas un meitu kopābūšanu. Paldies arī manam vīram, kurš palika mājās ar mazākajiem bērniem un ļāva man nedēļu brīvības!

Pēdējie ledusskapja magnētiņi ir no Arubas un Algarve. Kurp dosimies nākošreiz, patreiz nezinu...


Mazliet vairāk par šo ceļojumu stāstīju šeit:
http://bebzieds.blogspot.com/2015/04/kristus-augsamcelsanas-svetki-lieldienas.html
http://bebzieds.blogspot.com/2015/04/portugales-dienvidi.html
http://bebzieds.blogspot.com/2015/03/gatavojamies.html

Krāsainas Portugāles iespaidos, manā galvā ir radušās daudz rokdarbu idejas. Pēc atbraukšanas es izrevidēju savu dziju kasti un sāku rokdarboties...valdziņu pēc valdziņa, cilpiņu pēc cilpiņas, stabiņu pēc stabiņa.

Radošus svētkus visiem!!!

1 komentārs: