trešdiena, 2014. gada 5. novembris

Islandiete ANNA

Turpinot šī gada sākumā iesāktu tēmu par  islandiešu adījumiem, steidzos atrādīt savu otru ''islandieti''. Šoreiz, islandietes lomā ir mana meita Anna.
Džemperi iesāku februārī. Adīju to ilgi, vairākas reizes ārdīju un pāradīju, un, diemžēl, īsi pirms pabeigšanas nokavēju ziemu :-) Atnācis drēgnais rudens un atgādinājis par nepabeigtu adīkli!Dzija Emmebi Parka: 4 dažādi rozā toņi, ka arī zaļš, dabīgi balts un mazliet dzeltena. Adatas Nr.2,5 un 3,0 (gan apļadatas, gan zeķu). Nemīlu adīt piedurknes, kur nu vēl uz zeķu adatām...rakstu kompozīciju veidoju pati. Šoreiz gribēju uzadīt priekš manis sarežģītākus rakstus, ar garākiem pārstaipiem, nekā iepriekš manis adītajos krāsainajos darbiņos. Un, kaut arī ne visai pareizi tiku galā ar garajiem pārstaipiem, ar rezultātu esmu apmierināta!
Annai šīs ''dvēseles sildītājs'' ir iepaticies uzreiz, vēl būdams uz adatām :-)
Arī šoreiz izmantoju grāmatas ''200 krāsainie raksti'' palīdzību. Esmu nospraudusi sev jaunu mērķi -  ''islandiski'' noadīt jaku! Šķiet intersanti, ka grāmata māca jaku sākotnēji adīt kā džemperi, pa apli, rakstus veidojot tikai no labās puses, tad nostiprināt valdziņus, pārgriezt ar šķērēm un tādā veidā tikt pie jakas!!!

Tapšanas procesa bildes:Aicinu visus pievienoties globālai bērnu siltināšanai! :)
Uz redzēšanos!!!
Visas bildes ar Galaxy S3

6 komentāri:

 1. Ārprāc,kāds skaistums!!!!!Tu esi baigais malacis!Bildēs izskatās ka tā padarīšana visai piņķerīga,it īpaši ar to roku pievienošanu....

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti, ļoti skaisti!!! Un štrunts par tiem pārstaipiem, tie jau kreisā pusē. Skatos vairākos blogos, ka griež uz nebēdu island jakas, nezinu, vai man tik nebūtu žēl tā ņemt un griezt, tad jau pēc tam vairs neizārdīt... nezinu, bet tā sakārojās kaut ko musturainu paadīt, kaut vai rakstainus cimdus. Jāturas vēl pretī kārdinājumiem, jāpabeidz nepabeigtie. Un meita nebeidz jautāt pēc apsolītās cepures. Ak, laiks, kur lai izrauj kādu lieku stundiņu? Miegam laupīt tagad nedrīkst, tas kaitēs smukumam...

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti skaists džemperis! Brīnišķīgs darbs un mīlestība ieguldīta! Arī man šobrīd top dzemperis meitai,bet tāds galīgi vienkāršs. Un nekādi nevaru saņemties ne islandietim,ne reglānam. Tas ir tas ko neprotu.

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti skaists džemperis meitiņai! Krāsa piestāv, un galvenais, ka valkātājai patīk. :)

  AtbildētDzēst
 5. Tik sievišķīgi maigas krāsinas!Skaisti!
  P.S.Tavas rokas tak strādā adāmmašīnas tempos!;))

  AtbildētDzēst
 6. Ļoti skaists, un brīnišķīgs džemperītis sanācis meitai.

  AtbildētDzēst