ceturtdiena, 2014. gada 23. oktobris

193cm

Adīju, adīju, kāmēr noadīju!...
Dabīgi baltu, nekodīgu, klasiska silueta pīņu džemperi savam mīļotajam 193cm garajam vīrietim.
Pēc visu detaļu kopā salikšanas, trūkumi vai kļūdas konstatētas nebija ( vietām uz neīsto pusi savītas pīnes izlaboju laicīgi )! Izmēru ar perfekti notrāpīju.
Adīju no Midara Olympia7 dzijas, kuru bija grūti savaldīt, irdena pavediena dēļ, taču gatavā adījumā dzija uzvedās pat ļoti pieklājīgi. Bija vērts pūlēties!
Gan adītāja, gan džempera īpašnieks ir vienlīdz gandarīti, katrs ''pa savam'' :)Šodien bija patiesi auksta un vējaina diena. 
Saprotu šo dabas mājienu, ka ziema drīz vien pieklauvēs mums pie durvīm
Jauku nedēļas nogali visiem!!!7 komentāri:

 1. Nu baigi šiki!!!Un arī ļoti silti izskatās!Man atkal jautājumu kaudze...kā Tu norauci rokas?Mans pirmais mēģinājums bija galīgi garām...izārdīju un nevaru saņemties no jauna...Vai Tu pēc uzadīšanas mazgāji?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. jā, pēc uzadīšanas vienmēr izmazgāju, lai nav pārsteigumu!

   Dzēst
  2. šīs džemperis ir adīts pēs klasiskās shēmas: priekša, mugura atsevišķi (svarīgs ir pareizs kakla izgriezums), padusēs noraucu pa 4 valdziņiem katrā pusē; abas rokas vienlaikus adu no apakšas, pieaudzējot ''uz aci'', līdz padusei, kur atkal raucu 4 valdziņus katrā pusē. Tad vēl paadu un noraucu taisni. Ir viens knifs ar piedurkņu iešūsanu...

   Dzēst
 2. Feini, balts un pīnes - īsts saldais ēdiens adītajai. Man arī patīk pīņoties. Lielisks galarezultāts!!!

  AtbildētDzēst
 3. Skaists pīņots džemperis! Lai labi silda valkātāju!

  AtbildētDzēst
 4. Oi, šajās dienās droši, ka dikti noder! Ļoti liels un skaists darbs!

  AtbildētDzēst
 5. Ļoti forš džemperis. Es ar vīram biju domājusi pīņu džemperi noadīt, bet nevar vien saņemties, jo neesmu ģemperu adītāja tikai dēļ tā, kad ilgs darbs. Nez vai būtu pacietības.

  AtbildētDzēst