ceturtdiena, 2011. gada 29. decembris

Stāsts par manu skaisto šalli

Neatceros kad būtu kaut ko uzadījusi tieši sev. Parasti adu bērniem. Tie man ir daudz :-) Bet tomēr novembrī iespaidojos no Ceitas Noro šalles ar volānu, un nolēmu nošpikot! Piedod, Ceita! :-)
Mana šalle ir no vācu (turku ražojuma!) raibās zeķu dzijas. Adīju tikai labiski, sākot ar sešiem valdziņiem, pieaudzējot katrā sestā rinā pa diviem valdziņiem, līdz 26cm platumam. Tad adīju taisnu gabalu, līdz raucu katrā sestā rindā atkal  līdz sešiem valdziņiem. Gala rezultātā man danāca 170cm gara šalle. Pieadīju tai kidmohēras volānu vienā šalles malā, savukārt pretējo malu tikai aptamborēju ar gariem stabiņiem. Šalle sanāca plāna, mīksta un manuprāt, intersanta!
Adīšanas procesā facsinēja krāsu pārejas: no bēšīgas uz vecrozā, no vecrozā uz bordo, no bordo uz plūmju... Tai pašā laikā atklāju priekš sevis arī jaunu vīna šķirnu - rozā Rose D' Anjou. Ne tikai vīna krāsa, bet arī garša ideāli piestāvēja šīm adventes laika rokdarbam. Iesaku!!!


Gatavu šalli bildēju šorīt, 29. decembrī, un, paskat tik, neskatoties uz ziemu, bildēs ir redzams smuks, dzīvs zaļumiņš!
LAIMĪGU JAUNO 2012.GADU!!!

2 komentāri:

 1. Superīga Tev šalle sanākusi!!! Un man milzīgs prieks, ka esmu Tevi iedvesmojusi. Esmu pabeigusi arī meitai šalli no šīs sērijas, vēl tikai galiņi jāieloca, pieaudzēju atkal savādāk, bet princips jau tas pats, pielāgoju bērnu izmēram. Man patīk, ka šo šalli var nēsāt dažādos veidos, man vislabāk patīk pārlocīt to uz pusēm un tad likt ap kaklu, izverot tievākos galus gar locījuma vietu.
  Vai to gaišo kidmohēru adīji kopā ar zeķu dziju?
  Skaistas krāsas šallei. Man ļoti patīk!
  Laimīgu Jauno gadu Tev un Tavai kuplajai ģimenītei!

  AtbildētDzēst
 2. Gaišo un tumšo kidmohēru dažviet ieadīju, kā puscaurspīdīgas strīpas. Šalles skelets ir no zeķu dzijas.

  AtbildētDzēst